درخشش سه دختر ایرانی در برنامه استعدادهای درخشان آلمان


به گزارش سایت مسابقه جستجوی استعدادها رادیو تلویزیون آلمان، Das Supertalent سه دختر ایرانی با درخشش در مرحله اولیه و رای مثبت داوران به مرحله نیمه نهایی شو «سوپر تالنت» آلمان راه پیدا کردند. نسرین و شیرین عسگری و نازنین عززی از گروه موسیقی‌ سه سوپرانو خوان LE TRE ORFEI پس از فرار از ایران در اتریش زندگی می کنند. آنها به آواز و ترکیبی از موسیقی اپرا و پاپ عشق می ورزند.

در پاسخ به سوال دیتر بولن که “آرزوی شما چیست” ۳ دختر ایرانی گفتند که چون در ایران فقط در میهمانی‌های خصوصی و کوچک میشد خواند، اکنون اجرای زنده در آزادی کامل مقابل هزاران نفر و اجرای تلویزیونی برای میلیونها نفر مانند یک رویا می‌باشد. نازنین، شیرین و نسرین قطعه Nelle Fantasia اثر Ennio Morricone را اجرا کردند که با تشویق بی‌ وقفه تماشاچیان و رای مثبت داوران مواجه شد.

سه غول برنامه های موسیقی و سرگرمی تلویزیون آلمان داوران این شو میباشند: دیتر بولِن که جوانان بسیاری را در عرصه موسیقی و شو به شهرت رسانده است، توماس گوتچاک که یکی از شناخته شده ترین چهره های تلویزیونی این کشور است و میشل هونتیسکر دختر موطلایی ایتالیایی تبار که آلمانی را مانند این سه زن زیبای ایرانی با لهجه مادری صحبت می کند.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *