مراسم عروسی فقیرانه و 2 میلیارد تومانی آقازاده حاج ابریشمچی به هم خورد

مراسم عروسی فقیرانه و 2 میلیارد تومانی آقازاده حاج ابریشمچی به هم خورد…

فکر میکنید این مزدور ابریشمچی کارش چیه ؟!! بوق میزنه یا بخیه به آبدوغ میزنه !!! لکن در اشتباهید …
————————————————————–
عصر ایران : چند روز پیش عروسی مختلط پسر یکی از میلیاردرهای ایرانی که در خیابان فرشته تهران برگزار شده بود با حضور پلیس به هم خورد.

به گزارش خبرنگار عصر خبر، مراسم عروسی مختلط دختر انگلیسی با پسر آقای الف که از آن بعنوان سلطان یکی از برندهای مهم تلفن همراه در ا…یران نام برده می شود به دلیل عدم رعایت شئونات اجتماعی و اسلامی با حضور پلیس نا تمام ماند و مسئولین برگزاری این عروسی که با هزینه میلیاردی برپا شده بود، با تشکیل پرونده به دستگاه قضایی سپرده شدند.

بنابر این گزارش، مجری این برنامه مختلط آقای… مجری مشهور صدا و سیما بود که به هنگام حضور ماموران پلیس از طریق فرار از دیوار متواری شد.

در این مراسم بیش از 4 فیلمبردار به تصویربرداری از مراسم مشغول بودند که تمام این فیلم ها نیز توسط پلیس ضبط شده است.

نکته جالب اینجاست که ابتدا ماموران پلیس که به دلیل عدم رعایت مسائل و موازین شرعی و قانونی به برگزارکنندگان مراسم تذکر داده بودند با محافظان(بادی گارد) مراسم درگیر شده و برخورد بد و زننده آن ها مواجه شده بودند که در نهایت پلیس با قدرت بیشتری وارد شده و این مراسم مختلط را ناتمام گذاشته است.

ناگفته نماند بادی گاردهای مراسم عروسی هنگام ورود تمام وسائل عکاسی و فیلمبرداری و تلفن همراه را از میهمانان دریافت میکردند و مانع ورود هرگونه از این وسائل به داخل مراسم می شدند.

هزینه گل ارایی سالن، آب نما، کارت های عروسی بسیار خاص و منحصر به فرد و غذاهای این مراسم بیش از 2 میلیارد تومان برآورد شده است.

شایان ذکر است، آقای الف یکی از ثروتمندان ایرانی است که همواره با حاشیه های بسیاری همراه بوده است.

———————————————–
توضیح:
آقای الف همان حاج آغا ابریشمچی، سلطان معروف نوکیاست

حاج آقا “ابریشم چی” صاحب “نوکیا” در ایران سالهاست که از رفقای آیت الله هاشمی شاهرودی و آیت الله محمد یزدی است.
نه فقط مدیر عامل شرکت “ایران نوکیا” بلکه “ایراتل” هم هست. خودش می گوید که در محافل مشاوره ای نظام حضور دارد و حتی رابطه ای نزدیک با مسئولین ارشد نظام دارد. او را “مرد بدون خط قرمز ایران ” لقب داده اند.

حاج آقا ابریشم چی از سرمایه داران مشهور خاورمیانه است. حاج احمد به گفته آقا سعید ابریشم چی برادرزاده ایشان، با مسئولین نظام هم به دلیل پروژه های بزرگ مخابراتی(بخوانید وارد کردن سیستم های پیشرفته فیلترینگ و ….) در ارتباط نزدیک است.

حاج احمد گاه در ویلای اختصاصی است در شمال کشور که شهرکی بزرگ است قابل دسترسی و ملاقات است. هر سال، هنگام سال نو، اکثر اعضاء فامیل را به مدت یک هفته میهمان ویلای خود در حوالی محمود آباد می کند.
نزدیک به دویست نفر در این مجموعه تفریحی جمع می شوند. در مجموعه تفریحی حاج آقا در محمود آباد گاه خدمتگذاران مردم و نظام، میهمان ویژه حاج ابریشمچی اند.

در جریان جنگ با عراق خیلی فعال بوده است. یعنی برای کمک به رزمندگان سرگرم واردات بوده است!!!!!
خیلی هم خیرخواه است. یعنی صاحب چندین مرکز خیریه در سراسر کشور به نام امام هشتم، بویژه در قم و مشهد است. به مرد طلائی جمهوری اسلامی مشهور است اما خودش می گوید که همه وقتش صرف امور خیریه است!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *