هم آهنگی من و حاج خانوم و ژیگولو بودن خورش قیمه، عدس پلو کلاس ندارد

 

ژیگولی ‌ترین غذای انتخاباتی‌ام «قیمه» بود

نماینده اصفهان گفت که برای انتخابات مجلس نهم هزینه​ای نکرده و مردم این هزینه​ها را تقبل کرده​اند.
به گزارش مشرق به نقل از خبر آنلاین ؛ نماینده اصفهان گفت که برای انتخابات مجلس نهم هزینه​ای نکرده و مردم این هزینه​ها را تقبل کرده​اند.به گزارش خبرآنلاين، حسن کامران در نطق امروز خود با اشاره به افزايش ميزان مشارکت 20 درصدي مردم اصفهان در انتخابات مجلس نهم، از آيت​الله مظاهري تقدير کرد و به کنايه گفت: امتا برخي تشريف بردند آفريقا!
وي با بيان اينکه اصفهاني​ها نمره مي​دهند و کاري به پلو و چلو ندارند، ادامه داد: من و همسرم براي اين انتخابات هزينه​اي نکرديم و همه را خود مردم دادند. در ستاد ما عدس پلو مي​دادند و ژيگولي​اش هم خورست قيمه بود! تبليغات ما را هم يک شرکت اصفهاني انجام داد که مي​توانيد برويد بپرسيد هزينه​اش چقدر است. متاسفم که از تهران مي آيند اصفهان نامزد شوند و براي تبليغات هم مي​روند «هتل عباسي»!
کامران که مي​گفت او و همسرش نامزد منفرد بوده​اند، افزود: قبلا هم گفتم که جوش حضور در ليست بودن را نزنيد، مردم به آنهايي که برايشان کار کرده​اند راي مي دهند. مردم ما خيلي آقا هستند، همينکه به خانه​اشان مي​روي و يک چاي​شان را مي​خوري، در صحنه حضور مي​يابند. هرچند که برخي تخريب کرده و بنده را «سناتور» و حاج خانوم را چيز ديگري مي ناميدند.! ولي من همه را حلال کردم.
نماينده اصفهان که مي گفت: ما نوکر مردم هستيم و نبايد اربابي کنيم. بايد ميان قوا تعامل باشد و مدام مزاحم رهبري نشويم که حل اختلاف بفرمايند.
يکي از نمايندگان يادداشتي به کامران داد تا درباره هزينه تبليغاتي​اش بگويد و او افزود: اين را کسي مي دهد که «يارش کم است». وگرنه من که گفتم يارهاي مردمي ما زياد بودند و نيازي به هزينه نبود.
حسن ختام نطق کامران، اشاره به همسرش بود که گفت: گاهي زن و شوهرها سر گوشت و پوست دلخوري دارند و يک زماني سر مسائل حکوميتي! خوشبختانه من و حاج خانوم خيلي هماهنگيم و تاکيد داريم که از امتيازهاي حکومتي استفاده نکنيم. من همين جا از حاج خانوم سپاسگذارم. ایران پرس نیوز

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *