Peace on Earth, and Good Will to Men. 12-25-2011

Today, is the day that hundreds of million people all over the world greet each other with “Peace on Earth, good will to men.” I do share the sentiment, not only because of the uniqueness of the day in history and what it means to billions of my fellow humans, but because of the simple message, Peace on earth, and good will to men. It is a joyful day for all believers and others who are not bound by a system of structured, regimented, and confined belief system, but do believe in message and have that as a central tenet of their thought.

Jesus Christ, the Son of God, came to this world to spread the message of kindness, forgiveness, and compassion. Prophet Mohammad said his god is all forgiving and compassionate—خداوند بخشنده مهربان.

پس چه شد ، کجا رفت این بخشندگی و مهربانی؟ چرا ؟ امروز از آن روز های است که انسان مسول و آزاد فکر را به تفکر و تعقل و ا میدارد. جای خوش حالی و شاد مانی  نیست، برای انسان آزاده که به حرمت انسانی‌ احترام میگذارد جائی هم برای انتقام جوی نیست، برای ما که به اصول غیر قابل تغییر و همیشگی حقوق و حرمت انسانی باور داریم وظیفه اصلی‌ بیان واقعیت ، افشا گری، پشتیبانی‌ بی‌ قید و شرط از حق و حقوق همه انسان ها، و مقابله و ستیز با واپس گرأی، خرافات، زور، تهدید، و ترس و ارعاب دین فروشان و دکان داران دین از هر فرقه یا قماشی که هستند میباشد.

پس از برگزاری هر مراسمی ، آنهم مثل روز تولد حضرت مسیح، شاید فرصتی برای ژرف اندیشی و تعمق پیش بیاید . یادم به اردیبهشت سال ۸۹ آمد که در این ماه پنج نفر از بهترین فرزندان ایران به جرم محاربه به دستور الله به دار آویزان کردند. بخشندگی و مهربانی در کار نبود خشم، خشونت، انتقام جا نشین مهربانی شده بود. اعدام این پنج نفر از فرزندان کرد ستان ایران را اعدام سیاسی‌ اعلام کردند! جرم آنها  « محاربه الله والرسول و الافساد فی الالرض.»بود نه آدم کشی، دزدی، یا اختلاس از بانک ها! الله حق و حقوقی برای محارب قائل نیست. حق دفاع از خود ندارد و بایستی کشته شود، کین خواهی از محارب از دستورات الله است و اجرا آن راه رسیدن به بهشت مو عود را کوتاه تر می‌کند.

 الله است که انتقام جویی  و کیفر دهی را تشویق و ترغیب می‌کند . درست است که الله کلام خود را با رحیم و رحمان آغاز میکند. این اما تنها شامل حال رعیت های فرمانبر و مطیع و سر بزیر میشود. الله هرگز محارب را نمی بخشد. چرا که الله خوب میداند که محارب، سرکش و نا فرمان هم هست. نه میگوید و سرپیچی میکند. بدین لحاظ فرمان نابودی ش را هم در این جهان به پیامبر خود ابلاغ نموده است و هم در آخرت، خود محارب را به کیفر اعمالش میرساند. در آتش جهنم  می سوزاند، نه یکبار بلکه تا ابد ،  محارب در آتش ابدی میسوزد ،او در درد و رنج ابدی میماند . الله هرگز دین گریزان و دیگر اندیشان را، بویژه آنانی که نسبت به یکتایی و یگانگی وی شک و تردید بخود راه داده اند، نه تنها مورد رحمت خود قرار نمیدهد بلکه آنها را به محاربه محکوم نموده از آنان انتقام میکشد. آنها را  مجازات محکوم میکند

وظیفه ماست که راه را ادامه دهیم، گفتار نیک، پندار نیک، کردار نیک، گفت زرتشت هزاران سال پیش. از امروز، اردیبهشت سال ۸۹، و روزهای دیگر داری بیاموزیم ، تنها ترس جهالت، خرافات ، تعصب ، و پس گرأی از نور و روشنأی است.

One thought on “Peace on Earth, and Good Will to Men. 12-25-2011

 1. سقط جنین را می توان در خانه با کمک داروها و ادویه های گیاهی انجام داد. دارچین، زعفران، کنجد، آناناس، برخی سبزیجات در صورت مصرف در مقادیر معین می توانند باعث سقط جنین شوند. علاوه بر این، سقط جنین در خانه با کمک برخی ورزش ها و قرص های شیمیایی انجام می شود.

  سقط جنین در نیم ساعت خانگی
  سقط جنین در نیم ساعت
  سقط جنین در نیم ساعت
  سقط جنین از دست دادن محصول بارداری یا جنین در سه ماهه اول بارداری است. روش های مختلفی برای سقط جنین وجود دارد. از جراحی و مصرف قرص گرفته تا مصرف داروهای گیاهی و انجام حرکات سنگین بدنی. روشی که مادر برای سقط جنین انتخاب می کند معمولاً به سن جنین، وضعیت قانونی، در دسترس بودن در منطقه و ترجیحات مادر بستگی دارد.

  سقط جنین علاوه بر اینکه از نظر جسمی یک فرآیند دشوار است، از نظر روانی نیز باری بر دوش مادر دارد. مادران اغلب تصمیم گیری در مورد سقط جنین را دشوار می دانند و بسته به باورهای فرهنگی، ممکن است پس از سقط دچار عذاب وجدان و احساس گناه شوند.

  سقط جنین باید قبل از هفته بیستم بارداری انجام شود. هر چه زمان لقاح کوتاه تر باشد، جنین آسیب پذیرتر است و سقط جنین آسان تر می شود.

  برای سقط جنین در خانه چی بخورم؟
  برای سقط جنین در خانه چی بخورم؟
  علائم سقط جنین
  برای اینکه مطمئن شوید سقط جنین رخ داده است، باید علائم آن را بدانید. اگر هر یک از علائم زیر را دارید، احتمال سقط جنین وجود دارد:

  کمردرد که می تواند خفیف یا شدید باشد
  دردهای قوی که در رحم ظاهر می شوند
  علائم مشابه علائم قاعدگی
  خونریزی واژینال
  یک جریان خونی بزرگ ترشح می کند
  خارج شدن بافت یا مایع از واژن
  سقط جنین در نیم ساعت خانگی
  سقط جنین در نیم ساعت خانگی
  برای سقط جنین در خانه چی بخورم؟
  برخی از زنان بر این باورند که مصرف غذاهای ممنوعه برای زنان باردار می تواند به سرعت جنین را سقط کند. این امر باعث می شود که سقط جنین اغلب ناموفق داشته باشند. سقط ناموفق سقط جنینی است که در آن جنین یا مادر آسیب می بیند اما بارداری به طور کامل به پایان نمی رسد. برای سقط جنین طبیعی در خانه، باید مقدار مشخصی از غذاها و گیاهان خاص مصرف کنید.

  سقط جنین در نیم ساعت در منزل | دارچین
  دارچین یکی از ادویه های ممنوعه برای زنان باردار است. گفته می شود دارچین باعث انقباض عضلات رحم در دوران بارداری می شود که منجر به سقط جنین می شود.

  دارچین ترکیبات متنوعی دارد و یک ادویه نسبتاً پیچیده است. ترکیبات دارچین عبارتند از: ویتامین C، ویتامین E، روی، منگنز، آهن، پتاسیم، منیزیم، سدیم، فسفر، کلسیم، نشاسته، اسیدهای چرب، کربوهیدرات ها، پروتئین و نیاسین.

  اگر می خواهید دارچین را برای سقط جنین مصرف کنید، باید مستقیماً از شکل خام آن استفاده کنید. می توانید مقداری پودر دارچین بخورید و سپس آب بنوشید. همچنین می توانید مکمل دارچین را از داروخانه یا عطاری تهیه کنید و با آب مصرف کنید.

  سقط جنین در نیم ساعت خانگی
  سقط جنین در نیم ساعت
  سقط جنین در نیم ساعت در منزل | زعفران
  زعفران از دیرباز یک داروی محبوب و مقرون به صرفه برای سقط جنین خانگی بوده است. زعفران باعث افزایش پروستاگلاندین ها در رحم زن می شود. پروستاگلاندین یک واسطه شیمیایی در بدن است که افزایش آن در سه ماهه اول بارداری باعث سقط جنین می شود.

  علاوه بر این مصرف زعفران باعث افزایش دمای بدن زن باردار و انقباض عضلات رحم او می شود که سلامت جنین را به خطر می اندازد.

  برای سقط جنین زعفران باید تمیز و مستقیم مصرف شود. مصرف بیش از ۲ گرم زعفران در طول روز احتمال ختم بارداری را افزایش می دهد. اگر حتماً می خواهید میوه را با زعفران سقط کنید، باید از گل زعفران به میزان 5 گرم در روز استفاده کنید. اما این روش ها به هیچ وجه توصیه نمی شود.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *